Delegatie ABVV : 

Pierssens-Mark Contactgegevens delegatieMark Pierssens

telefoon 2609

GSM 0497.40.66.68

Woordvoerder  ABVV Arbeiders

mark.pierssens@agfa.com

 

Joos-Walter-kopie Contactgegevens delegatieWalter Joos

telefoon :  2609

GSM :0497.67.44.13

Vervangend woordvoerder – Gevaert 1 –  EB2

walter.joos@agfa.com

 

 

Vandervelpen-Mario-kopie Contactgegevens delegatieMario Vandervelpen

3420

0498 26 77 64

Heultje – Facpro

mario.vandervelpen@agfa.com

 

Weyns-Wim-kopie Contactgegevens delegatieWim Weyns  

4629 

0496.61.69.87 

Gevaert 4 –  bevoorrader confectie

wim.weyns@agfa.com 

 

Van-Oosterwijck-Erik-kopie Contactgegevens delegatieErik Van Oosterwijck

6392

0478.56.81.63

Gevaert 5 – postbode

erik.vanoosterwijck@agfa.com

 

yves2 Contactgegevens delegatieYves De  Kok

5940

0497.22.51.15

Gevaert  5-  Gietzalen

yves.dekok@agfa.com

 

Aerts-Frank-kopie-kopie Contactgegevens delegatieFrank Aerts

3506

0479 24 26 93

Heultje  – Reserve Ploegbaas

frank.aerts@agfa.com

 

Vercammen-Herve-kopie Contactgegevens delegatieHervé Vercammen  –

6618

0474.56.74

Gevaert 5 -Kade

herve.vercammen@agfa.com

 

De-Kat-Gino-kopie-kopie Contactgegevens delegatieGino De Kat

3229

0497 40 51 35

Gevaert 5 – receptionist& verzender

gino.dekat@agfa.com

 

Zwart-kopie Contactgegevens delegatieTom Maes

telefoon : 6618

GSM : 0474.89.42.48

Gevaert 1 – GTI confectie

 tommy.maes@agfa.com

 

Zwart-kopie Contactgegevens delegatieTom Thomson

Telefoon : 4905

GSM 0495.23.13.62

Gevaert 5 – Kade

tom.thomson@agfa.com