Syndicale delegatie

Wat doet een syndicale delegatie en wat zijn haar verantwoordelijkheden.

  • Zij doen de onderhandelingen rond CAO’s of andere akkoorden in de onderneming
  • Zij houden toezicht op allerhande reglementeringen (oa sociale wetgeving, arbeidsreglement, individuele arbeidsovereenkomsten, …)
  • Zij zijn bevoegd voor de arbeidsverhoudingen binnen het bedrijf (bv sluiten, schorsing en beëindigen van arbeidsovereenkomsten; alles wat met loonvorming te maken heeft; opstellen en wijzigen van criteria voor het bepalen van de beroepsbekwaamheid; arbeidsduur; betaalde vakantie; …)
  • Voorlichting van het personeel
  • Onthaal van nieuwelingen in het bedrijf
  • Heeft het recht om een staking uit te roepen

Ook in verband met andere vragen zoals vakantiegeld, loonfiche, berekening belastingen e.d. kan je steeds bij ons terrecht.

De delegees voor het ABVV zijn:

Effectief:

Vercammen Tom – 5315 – 0494.56.12.58  – tom.vercammen@agfa.com

Tisson Rene – 6618  rene.tisson@agfa.com

Van Vooren Jess- 6667 – 0497.40.49.21- jess.vanvooren@agfa.com

Thomson Tom – 5602 – 0495.23.13.62 – tom.thomson@agfa.com

Reserve:

Van Oosterwijck Erik- 6549 – 0478.56.81.63 –erik.vanoosterwijck@agfa.com

Pierssens Mark – 5711 – 0497.40.66.68 –  mark.pierssens@agfa.com

Joos Walter – 6906 – 0497.67.44.13 – walter.joos@agfa.com

Weyns Wim – 4629 – 0496.61.69.87 wim.weyns@agfa.com